Twitter hesabım askıya alındı, ne zaman açılır?

Askıya alınan Twitter hesaplarının açılması için ne kadar süre gerekiyor?

pelinny pelinny (863)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Twitter hesabım askıya alındı, ne zaman açılır?

    Askıya alınan Twitter hesabınızın ne zaman açılacağına dair standart bir süre yoktur.  Hesabın geri alınması 1 gün de sürebilir 10 günde. Twitter bu konuda hesabın askıya alınmasından sonra tekrar açılacağına dair bir garanti vermiyor.

    Askıya alınan Twitter hesaplarının açılma süresi değişir. Daha önceden hesabınız askıya alındı mı? İlk kez mi hesabınız askıya alınıyor? Bu gibi durumlar Twitter hesabınızın geri alınmasını etkileyen faktörlerdir.

    Yine aynı şekilde hangi kuraldan Twitter kurallarını ihlal ettiğiniz bu süreyi etkiler.  Hesabın açılma süresi hesaptan hesaba değişir.

    Twitter hesabınızın askıya alınma sebebini biliyorsanız bu durumu ortadan kaldırmadan formu doldurmayın. Hiç bir etkisi olmayacaktır.

    Daha önce yazdığım Twitter hesabı askıya alınma sebepleri ile ilgili detaylı çözümümü incelemenizde fayda var: Twitter hesabım askıya alındı nasıl kurtarabilirim?

    pelinny pelinny (863)