twitter hesabım askıya alındı

Merhabalar 2 gün önce twitter hesabım askıya alındı ''ttweethirsizi''

Yolladığım formlara cevap olarak sadece bu geliyor.

Ne yapmalıyım sizce birdaha açılmaz mı hesabım.

theriskoftime theriskoftime (39)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Gerçekten twitter i kötü ameller için kullanıp kuralları ihlal ettiğsen bu olanlardan ders çıkar, eğer bir yanlışlık var ise twitter rapor gönderebilirsin onlarda birsüre bekletip inceleme yaptıktan sonra dönüş yaparlar.

    https://support.twitter.com/forms

    mutecessis mutecessis (216)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Sadece takipçi uygulaması kullandım başka hiç birşey yapmadım ki theriskoftime 7 yıl önce
    • Verdiğim linkten twitter ile iletişime geçip bir şansını deneyebilirsin @theriskoftime mutecessis 7 yıl önce