Twitter Hesabım Çalınmış Olabilir

Arkadaşlar Selam

yaklaşık 2-3 hafta önce twitter hesabı olan bir yakınımın twitteri tekrar giriş yapma istedi kendisinden

O da şifresini hatırlamıyordu giremedik

Twitter hesabına bağlı telefonu yoktu sadece e-posta vardı . O e-postaya şifre değiştirme isteği yollayalım dedik

Fakat baktık ki hesabın e-posta bizim bilmediğimiz bir e-posta yani bizim mailimiz değil.

Şimdi şifre yok , unuttuk veya belkide değiştirdiler , e-posta ise değiştirilmiş gözüküyor (yakınım hala şüpheli acaba bir ara ben mi değiştirdim eposta mı diye fakat o görünürdeki eposta baya farklı bizim olamaz ) . E telefon da bağlı değil .

Twitter supporta mail attık birkaç kez saçma sapan cevaplar attılar . Twitter hesabınızı açın eposta ve şifre güncelleyin dediler (eğer çalındığını düşünüyorsanız ) bizim hesaba erişimimiz yok . Onun dışında hala sorun yaşıyorsanız şu şu sorulara cevap verin dediler yaptık haftalardır cevap yok . ?

Ne yapılmalı sizce ? (Hesabı aynı telefon üzerinden yıllarca kullanıyoruz bunu görse twitter yetkilileri direk hesabı vericekler zaten sistem gerçekten berabat )

jameshetfield jameshetfield (1)
3 yıl önce sordu

  • Maile girmeyi denediniz mi misty 3 yıl önce

Toplam 2 Cevap

www.twitter.com/kullanıcıadınız  bu linkte sizin twetleriniz mi var . çalındığını düşünüyorsanız muhtemelen çalan kişi tweetleri silmiş olacaktır ya da yeni tweetler atacaktır. burdan çalınıp çalınmadığını anlayabiliriz belki

misty misty (556)
3 yıl önce cevaplandı

    Herhangi bir işlem yapılmamış hesapta . Sadece e postası değiştirilmiş

    jameshetfield jameshetfield (1)