Twitter hesabım kilitlendi nasıl kurtarabilirim?

2010 yılında 12 yaşındaydım. Twitter hesabı açmak için 97 doğumlu bi hesap oluşturdum 98liyim ve twitterda da 97 gözüküyor.Geçenlerde doğum tarihi eklerken 98 çıkınca tıkladım ve twitter hesabımı "twitter oluşturmak için en az 13 yaşında olmalısın.Twitter bu yaş gerekliliğini karşılamadığını belirledi,bu nedenle hesabın kitlendi ve twitterdan kaldırılacak." şeklinde yazıyla hesabıma erişimimi durdurdu. Yardım seçeneğine gittiğimde adım soyadımın gözüktüğü kimlik atmamı istedi.Bu hesabı bir kurum,işletme veya başka bir kişi adına yönetiyorsan bu hesabı fiilen yöneten kişinin kimliğini yükle dedi ben de ebeveyn kimliğini attım.Verdiğiniz bilgilere dayanarak kimliğinizi onaylayamıyoruz.İşleme almak için adınızı soyadınızı doğum tarihinizi ve fotoğrafınızı gösteren resmi kimlik sağlayınız diyor bi kaç kere attım ve hep bunu söyledi tekrar aynı kimliği attım.Hep aynı geri dönüşü yapıyor. Bu hesabın benim için manevi değeri çok fazla şu an 20 yaşında olup bu hesabı bu şekilde kaybetmek çok kötü olacak ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim

fa98 fa98 (1)
5 yıl önce sordu

  • Bu sorun ne zaman oldu ? Bende aynı sorun ile karşılaştım ve 2 haftadır herhangi bir dönüş almadım. abcdefgg 5 yıl önce

Toplam 3 Cevap

Eğer hesap kilitlendi ve kaldırılacak yazıyorsa, itiraz etmene rağmen de erişim sağlayamıyorsan yapacak bir şey yok. İtiraz etmek zaten başvurabileceğin son yöntem.

omercik omercik (9418)
5 yıl önce cevaplandı

    "ben de ebeveyn kimliğini attım."  hesap senin adına ve sen anne ya da babana ait kimliği yolluyorsan, kimliğinin onaylanmaması normal değil mi?

    Kendi kimliğini yollamalısı ama bu sefer de hesap oluşturma tarihi üzerinden kontrol yapacaklar ve muhtemelen yine onaylanmayacak hesabın diye düşünüyoum ama sen yine de kendi kimlik kopyanı yollamalısın.

    hakan hakan (15394)
    5 yıl önce cevaplandı

      Bu sorun ne zaman oldu? Bende aynı problemle karşılaştım ve 2 haftadır dönüş olmadı. Yeni bildirim gönderdiğimde açık bildirim var maili geliyor

      abcdefgg abcdefgg (1)