Twitter hesabım kilitlendi ve şifremi değiştiremiyorum. Ne yapmalıyım?

Twitter hesabım kitlendi telefondan aplikasyona tikliyorum karsima bir sayfa cikiyor baska bir yere giremiyorum o acilan sayfada " guvenlik icin kitledik sifreni yenile" falan yaziyor assagida basla butonu var baslaya tikliyorum hesabini sifirla cikiyor onada tikliyorum kullanici adimi soruyor yaziyorum sayfa yenileniyor ve ben başa dönüyorum hicbir ilerleme yok ve hesabim hala kitlitli

beyzayuksel beyzayuksel (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bu halde senin belirtilen yönergeleri izlemekten başka bir yolun (veya çaren) olamaz gibi.

    Uygulamadan olmuyorsa birde PC'de bir browser üzerinden dene bakalım. Oradan çözüme daha kolay ulaşabilme ihtimalin olabilir:

    https://twitter.com/ (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

      Denedim olmuyor

      beyzayuksel beyzayuksel (1)
      6 yıl önce cevaplandı

        Twitter kullanıcı adın ne? Bir de biz denemeye çalışalım bakalım. Bu arada Twitter hesabına kayıtlı e-posta adresini hatırlıyorsundur umarım.

        omercik omercik (9418)