Twitter hesabım korumalıyken dm atsam dm attığım kişi görür mü?

misty misty (556)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Birine gönderdiğim soru içerikli dmye bi kaç gün yanıt gelmemişti. Görmediğini düşünmüştüm. Şimdi cevap geldi ne tesadüf. Demek görebiliyormuş.

    misty misty (556)
    7 yıl önce cevaplandı

      Twitter DM(Direct Message) atmak için atacağınız kişinin sizi takip etmesi gerekiyor.Bu açıdan sizi takip eden kullanıcıda sizin tarafınızdan onay almış ve bunun sonucunda takip etmeye başlamıştır.Bu açıdan yolladığınız DM de sizi takip eden kişi tarafından görünecektir.

      Ayrıca DM (Direct Message) herkes için açık yapılması da mümkündür.Ayarlar-->Gizlilik kısmından ilgili ayarı bulabilirsiniz.

      ismailsarp ismailsarp (6010)