Twitter hesabım neden durduruldu hatası veriyor

Twitter hesabıma giremiyorum. Sürekli durduruldu hatası veriyor. verileri sildim, önbelliği de sildim hatta fabrika ayarlarına bile getirdim ama ne yazık ki yine twitter hesabım durduruldu hatası veriyor. ne yapmam lazım

sedaderici85 sedaderici85 (-7)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Telefonunuz ile Twitter uygulaması arasında bir çeşit uyumsuzluk gibi bir şey var sanırım. Bütün çözümleri denemişsiniz.

    Son olarak Twitter uygulamasının eski bir sürümünü kullanmanızı önereceğim. Twitter eski sürüm apk linkine tıklayın ve gelen sayfadan indir butonuna tıklayarak Twitter eski sürüm apk dosyasının telefonunuza indirip kurun.

    Eski sürümde de twitter durduruldu hatası vereceğini sanmıyorum

    omercik omercik (9418)