Twitter hesabıma artık hiç erişimim yok nasıl kapatabilirim

Twitter hesabıma artık erişimim yok kapatmak istiyorum ama kapatamıyorum ne e postamı ne şifremi nede eski numaramı hatırlamıyorum lütfen yardım edin kapatmak istiyorum

kullanici625593 kullanici625593 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    1. Twitter hesabına kullanıcı adı ve parolası ile giriş yapın.
    2. Sağ üst bölgede bulunan ayarlar sekmesine tıklayın.
    3. Hesap sekmesine tıklayın ve en alt bölgede bulunan bağlantıya ulaşın.
    4. Hesabımı devre dışı bırak seçeneğine tıklayın.
    5. Açılan sayfada "@hesapsilme" adlı hesabınızı silmek istediğinizi onaylayın
    6. Kararınızı değiştirmediğiniz takdirde 30 günün sonunda hesap kalıcı olarak silinecek.

    Alıntıdır

    Epostaları deneyerek dogru hesabı bulursun sonra şifre sıfırlama yaparsın

    malgibiolan malgibiolan (307)
    6 yıl önce cevaplandı

      Erişiminiz yoksa kapatamassınız, bir şekilde hesaba giriş yapmanız gerek

      omercik omercik (9418)