Twitter hesabıma bağlı cihazlar ve tarayıcılar

Bilgisayarda tek bir tarayıcıdan, telefonda uygulamadan giriyorum. Neden 8 tarayıcı gözüküyor. Bu 8 tarayıcının detayını öğrenmek istiyorum. Chrome mu Mozilla mı..?

(Ayarlar ve gizlilik--"Twitter verilerin" sekmesi altında gözüküyor)

misty misty (556)
6 yıl önce sordu

  • Bi kaç saat önce 7ydi. misty 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Twitter ile entegre uygulamalar kullanıyorsan onlar ayrı birer tarayıcı gibi gösterilebilir. Şöyle bir araştırdım Twitter'ın bu ayarı ile ilgili pek de bir bilgi yok ortalıkta, hangi tarayıcılar gibi bir detay vermiyor Twitter.

Belki bu ayarın altınaki son 7 girişi göster bölümüne detaylı bilgi bulabilirsin.

hakan hakan (15394)