Twitter hesabıma giriş yapamıyorum

erişim sağlayamadığım telefon numarası ve mail adresi var defalarca twittere yazdım ama olumsuz dönüş yaptı iki faktörlü kimlik doğrulaması açık olduğu için kod gönderiyor numarama giriş yapamıyorum nasıl giriş yapacağım bilgi verir misiniz?

kullanici48059 kullanici48059 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hem telefona hem de mail adresine erişim yapamıyorsan Twitter senin o hesabın sahibi olduğunu doğrulaması çok zor.

    Twitter'a da yazmışsın olumsuz dönüş yapmışlar. Yapılacak bir şey yok gibi görünüyor.

    murat murat (12492)