twitter hesabıma giriş yapamıyorum

18 mart 2015 tarihinden beri mobil yolla ve bilgisayardan twittera girmeye çalıştığımda 'İsteğini gönderirken bir sorun yaşadık. Lütfen tekrar dene' uyarısı alıyorum. Farklı tarayıcı denedim defalarca şifre yeniledim android twitter uygulamasını kaldırdım tekrar yükledim twittera mail atarak ulaşmaya çalıştım fakat sorunu çözemedim. hesabım aktif bir hesaptır. bu sorunu nasıl çözebilirim internette de bir bilgi bulamadım. Teşekkürler.

mmks mmks (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İsteğini gönderirken bir sorun yaşadık. Lütfen tekrar dene

    bu hata Twitter'da çok genel bir hata. Siz denenmesi gereken tüm işlemleri denemişsiniz.

    Bilgisayardan ve mobilden giremediğinize göre hesabınız ile alakalı bir durum söz konusu.

    Twitter'a durumu iletmişsiniz.

    Bir de buradaki Twitter formunu kullanmayı deneyin: Twitter Giriş sorunları

    murat murat (12492)