Twitter hesabıma giriş yapamıyorum

Twitter hesabımı iki gün önce dondurdum. Normalde 30 gün içerisinde dondurulan Twitter hesabına normal giriş yaptığımızda otomatik olarak etkinleştirilmesi gerekiyor. Fakat şimdi Twitter hesabıma giriş yapmak istediğimde

An error occured when signing in. Please try again later.

diye bir hata veriyor.

Daha önce Twitter hesabımı bir kez daha dondurmuştum. Acaba o yüzden şimdi Twitter hesabım tamamen kapatılmış olabilir mi?

ali ali (117)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba,

    Twitter hesabınızı etkinleştirme konusunda sorun yaşadığınızda bu sorunu çözmek için iki yol izleyebilirsiniz. İlk olarak eğer cep telefonu uygulamanızdan giriş yapmayı deniyorsanız, etkinleştirememeniz normal. Twitter etkinleştirme işlemi yalnızca web üzerinden gerçekleştirilebilir. Ancak etkinleştirdikten sonra cep telefonu uygulamanızdan giriş yapabilirsiniz.

    Diğer seçenek ise, Twitter giriş yapma ekranından Şifremi Unuttum seçeneğine tıklayarak e-posta adresinize gelen yönergeleri takip ederek hesabınızı aktifleştirebilirsiniz.

    EceKoc EceKoc (834)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Cep telefonumdan giriş yapmayı deniyordum, Web üzerinden denediğimde normal giriş yapabildim. Teşekkürler. ali 9 yıl önce