Twitter hesabıma giriş yaparken arka arkaya ekran açılıp kapanıyor

Merhabalar, twitterıma giriş yapıyorum fakat girdiği anda baska bir ekran açılıp kapanıyor ve hangi cihazdan girersem gireyim aynı sorunla karsı karsıyayım pcden de gırdım bu sefer hıc acılmadı. Sıfre degıstırdım kac defa olmadı dun aksamdan berı boyle. Kullanıcı bılgılerı goruntulemıyor , etkılesım goruntulenmıyor dıyor hıc bır yere basmama ızın vermıyor ..

Yardımcı olursanız sevınırım

agree agree (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Farklı cihazlarda da aynı sorunu yaşıyorsanız sorununuz Twitter hesabı veya bağlı olduğunuz internetten kaynaklanıyor olabilir.

    Farklı internet ağında denemeler yapabilir misiniz?

    Farklı internet ağı ile deneme yaptıktan sonra sorununuz hala devam ederse Twitter ile iletişime geçmenizi öneririm. Çünkü sorun Twitter kaynaklı gibi gözüküyor.

    brsozl brsozl (1961)