Twitter hesabımda isteğim dışında paylaşımlar yapılıyor. Nasıl düzeltirim?

Haberim olmadan tweet paylaşıyor. Paylaşımları tam bir cümle bile değil. Hesaplardan bakınca hesaba bağlantılı iki cihaz gözüküyor. Şifremi değiştirdim fakat işe yaramadı. Twitter hesabıma virüs bulaşmış olabilir mi? Twitter virüsü nasıl temizlenir?

aymila aymila (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    https://uzmanim.net/soru/twitter-virusu-nasil-temizlenir/1848 uzmanim.net sitesindeki çözümleri denediniz mi ?

    umuttt umuttt (207)
    6 yıl önce cevaplandı

      Twitter virüsü temizleme konusunda şifre değiştirmek yetmeyebilir. Erişim izni verdiğiniz uygulamaları da "erişimi kaldır" diyerek kaldırmanızı öneririm.

      Twitter hesabınıza erişebilen uygulamaların erişimini iptal etmek için Uygulamaları yönet bölümüne gitmelisiniz: https://twitter.com/settings/applications

      Buradan aşağıdaki gibi her bir uygulama için "erişimi kaldır" butonuna tıklayın.

      Hesap erişim geçmişinden Twitter hesabınıza en son nerelerden girildiğini IP adresine varana kadar öğrenebilmeniz mümkündür.

      Hesap erişim geçmişine buradan ulaşabilirsiniz: https://twitter.com/settings/your_twitter_data/logins

      Son olarak, güvenlik amacıyla hesabınıza giriş onaylama ayarlama özelliğini etkinleştirmenizi öneririm. Böylece bir kişi şifrenizi bilse bile, telefonunuza SMS olarak gelecek olan güvenlik kodunu girmeden hesabınıza giremeyecektir.

      Giriş onaylama ayarlamayı etkinleştirmek için Twitter Hesap ayarları bölümünden Güvenlik başlığı altındaki Giriş onaylama ayarlama butonuna tıklayın ve adımları takip edin.

      omercik omercik (9418)