Twitter hesabımda kayıtlı Gmail'e erişemiyorum. Twitter hesabımı nasıl kurtarırım?

Twitter hesabıma giriş yapamıyorum sebebi Gmail adresimin yani twitter giriş yaptığım e posta adresinin şifresini hatırlamıyorum. Google'den değiştirmeye çalıştim ama "böyle bir Gmail adresi yok" diyor ama var. Eski olduğu için görünmeyebilir bilmiyorum. Ayrıca Twitter hesabıma telefon numarası kayıtli değil. E-postam: arzuimac0@gmail.com

Hiç bir şekilde ulaşamıyorum Twitter hesabıma. Eğer Gmail adresime ulasirsam oraya gelen onay koduyla Twitter hesabıma tekrar ulaşabilirim. Sizden haber bekliyorum son care sizeiniz

arzuimac arzuimac (1)
6 yıl önce sordu

  • Size özelden yazdım, mesaj kutunuza bakabilir misiniz? omercik 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Gmail parola hatırlat dediğinizde karşınıza ar••••••@ou••••••.com adresi geliyor bu adres size mi ait? Eğer size aitse bunun üzerinden parola sıfırlayabilirsiniz.

https://accounts.google.com/signin/recovery?hl=tr adresinden yönergeleri takip edin.

@farurhenho özelden yazmak yerine genelden yazarsan herkes bilgiden faydalanır.

murat murat (12492)
6 yıl önce cevaplandı

  • Haklısınız :) omercik 6 yıl önce