Twitter hesabımdaki profil resmimin Google Görseller'de görünmesini istemiyorum

Twitter hesabımın şifresini unuttum, Hotmail hesabımı da hatırlamadığım için şifremi sıfırlayamıyorum. Twitter hesabımdaki profil resmim Google Görseller'de görünüyor, amacım hesabımı kurtarmaktan çok profil resmimin oradan silinmesi, ne yapmalıyım?

aysecandann aysecandann (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Twitter hesapları Google arama sonuçlarıyla entegre olduğu için hesap resminiz görünüyor olabilir. Ama birisi Google'a sizin isminizi yazar yazmaz resminiz çıkmaz, sadece sizin Twitter kullanıcı adınızı Google'da aratırsa bu dediğim olur

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      Benimde benzer bi sorunum var, 1 yıl önce değiştirmeme rağmen eski profil resmim hâla görsellerde gözüküyor nasıl silebilirim?

      Eklediğim yeni resimde 1 yıldır gözükmüyor.

      misty misty (556)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Galiba profil resmi değiştirilse bile Google önbelleğinden silinmiyor olsa gerek, keşke değiştirmeden önce eski resmi silseydiniz. Direkt değiştirince bir yerlerde saklı kalıyor @misty omercik 6 yıl önce