Twitter hesabımdaki tüm tweetleri toplu olarak nasıl silebilirim?

Twitter hesabımdaki tüm tweetleri nasıl silebilirim?

Twitter bütün tweetler nasıl silinir?

Twitter toplu tweet silme nasıl yapılır?

brsozl brsozl (1961)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Dünyanın en popüler internet sitelerinden biri olan Twitter'da bazı kullanıcılar tüm tweetlerini silerek sadece takipçilerinin atttığı tweetleri okumak istiyor.

    Ya da geçmiş tweetlerinden rahatsız olan Twitter kullanıcıları tüm tweetlerini silmek isteyebilir.

    Bizde bu yazımızda Twitter hesabımdaki tüm tweetleri toplu olarak nasıl silebilirim? Sorusunu aşağıda yer alan Twitter hesabımdaki tüm tweetleri nasıl silebilirim? Rehberimizle detaylıca cevaplayacağız.

    Twitter hesabımdaki tüm tweetleri nasıl silebilirim?

    • Twitter hesabınızdaki tüm tweetleri silmek için ilk olarak Android telefon veya tabletinizden Google Play Store'u açın.
    • Daha sonra arama bölümüne Delete Tweets yazın.

    Son olarak çıkan uygulamalardan birini kullanarak toplu tweet silme işlemini gerçekleştireibilirsiniz.

    Toplu Tweet silme işlemi için bizim önerdiğimiz uygulama: AndroTweet tweet sil temizle

    Tüm bu adımların sonucunda Twitter toplu tweet silme işlemi başarıyla tamamlanacaktır.

    brsozl brsozl (1961)