Twitter hesabımdan takip etmediğim hesapların güncellemelerini almak istemiyorum, mnasıl yapabilirim?

Twitter hesabımdan takıp etmediğim hesapların güncellemelerini alıyorum. Bundan rahatsız oluyorum. Bu durumu engellemenin bir yok mu?

mat7 mat7 (341)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Twitter hesabımdan takıp etmediğim hesapların güncellemelerini almak istemiyorum?

    Adım 1

    Bildirimler öğesine tıklayın.

    Adım 2

    Bildirimlerinizi filtrelemek için Ayarlar öğesine tıklayın.

    Adım 3

    Açmak veya kapatmak için Fitreler öğesinine tıklayın ardından Sessize alınan bildirimler takip ederek Takip etmediğin kişiler kutucuğunu onaylayın.

    bl4lev bl4lev (790)
    2 yıl önce cevaplandı

    • Çok teşekkür ederim.👍 @bl4lev (657) mat7 2 yıl önce