TWİTTER HESABIMI FACEBOOK'A BAĞLAMA

MERHABA BENİM TWİTTER HESABIMDAN PAYLAŞIMLAR YAPIYORUM VE O PAYLAŞIMLARIMIN FACEBOOKTADA GÖRÜNMESİ PAYLAŞMASINI İSTİYORUM NASIL YAPABİLİRİM YOUTUBEDE BİR KAÇ VİDEO İZLEDİM YAPAMADIM

gorele28 gorele28 (387)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Güncellenmiş politikalar nedeniyle, Facebook artık tweet'lerin Facebook profilinize otomatik olarak gönderilmesine izin vermiyor,

    "Due to updated policies, Facebook no longer allows tweets to be auto-posted to your Facebook profile"

    misty misty (556)