twitter hesabımı geri alamıyorum

merhabalar

twitter hesabımı kısa bir süreliğine dondurmuştum ve 3 hafta kapalı kaldıktan sonra tekrar aktif hale getirdim.

24 saat sonunda tekrardan dondurdum . şimdi tekrar açmak istediğimde ise ne mailimi kabul ediyor nede şifremi 28. günü doldurmadım kullanıcı adım şifrem hepsi aynı ama tekrar aktif hale getiremiyorum bu konuda bana yardımcı olurmusunuz benim o hesaba tekrar ulaşmam gerekiyor :(

asli asli (1)
9 yıl önce sordu

  • aslı hanım herhangi bir hata ekranı ile karşılaşıyor musunuz ? ergin 9 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Twitter hesabınız 2 veya daha askıya alındı ise bunun çözümü için Twitter ile iletişime geçerek hesabınızın kurtarılması için gerekli işlemleri yapmanız gerekir.

Öncelikle hesabınıza sadece giriş yapıp başka hiçbir şekilde işlem yapamıyorsanız. Ayarlar > Uygulamalar kısmına girip tüm uygulamaları kaldırmanız gerekiyor.

Daha sonra linke tıklayarak https://support.twitter.com/forms/general açılan sayfada gerekli bilgileri doldurarak özellilkle kullanıcı adı ve mail adresinizi doğru eksiksiz olarak girdikten sonra gönderelim.

Mail adresimize Twitter tarafından dönüş yapılarak gelen mail ingilizce olarak cevap verilerek işlem tamamlanır. Twitter 3-5 gün içerinde hesabınızı aktif hale getirir.

Yapamadığınız aşamada facebook sayfamızda iletişime geçerek birebir yardım alabilirsiniz.

ergin ergin (2539)