Twitter hesabımın şifresini ve e-postasını unuttum. Ne yapabilirim?

Twitter hesabımın şifre ve epostasini unutum. Başkasi benim adıma giriş yapmış hoş olmayan şeyler yapmış O hesabı nasıl geri alabilir veya kapatabilirim

kullanici553242 kullanici553242 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Twitter çalınan, başkasının eline geçen hesap kurtarmayla alakalı bizzat Twitter destek ile iletişime geçebilirsin. Bu forma tıklayıp bilgileri doldurman yeterli: https://help.twitter.com/forms/signin

    Twitter'ın bu gibi durumlarda desteği pek iyi değil. Instagram'ı her ne kadar problemli olsa da takdir ediyorum, karşında muhatap bulabiliyorsun. Twitter aynı şeyleri tekrar edip duruyor bazen. Yine de şansını denemeni tavsiye ederim.

    omercik omercik (9418)