Twitter hesabına senkronize başarısız oldu

Foursquare'i Twitter hesabıma bağlamak istediğimde Twitter hesabına senkronize başarısız oldu hatası alıyorum.

Foursquare'i Twitter hesabı ile ilişkilendirirken alınan Twitter hesabına senkronize başarısız oldu hatasının çözümü nedir?

pelinny pelinny (863)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Twitter hesabına senkronize başarısız oldu hatasının çözümü

    Foursquare'i Twitter hesabıma bağlamak istediğinizde Twitter hesabına senkronize başarısız oldu hatası alıyorsanız hatanın sebebi Türkçe Foursquare kullanıyor olmanız olabilir.

    Foursquare dilini İngilizceye çevirirseniz sorun düzelecektir.

    Foursquare dilini İngilizce'ye çevirdikten sonra

    https://foursquare.com/settings/sharing adresini ziyaret edin ve Foursquare'i Twitter hesabınıza bağlayın.

    Foursquare'deki bu hata Hem PC hemde mobil cihazlarda  iPhone, iPad, Samsung android telefonlarda ( Galaxy S gibi, karşınıza çıkabilir.

    Hatanın temel sebebi dil seçiminin Türkçe olmasıdır.

    pelinny pelinny (863)