Twitter ile ilgili sorular

1-) Kimsenin beni isteği gibi takip etmesini nasıl kapatırım

2-)Güncel saniye saniyesine atılan twitleri nasıl görebilirim

3-)150 ye yakın sayfa takip ediyorum ama bunların bazılarının attığı twitlerini göremiyorum nasıl görebilirim

lucas77 lucas77 (199)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1-) Birinin beni doğrudan takip etmesini nasıl kapatırım?

    ilk olarak ayarlar ve gizlilik bölümüne girmeniz gerekiyor girdiyseniz adımları izleyin.

    • Gizlilik ve güvenlik seçeneğine tıklayın tweetlerini korumaya al yazısını göreceksiniz ve koşede boş kutucuk olacak üstüne basın ve işaretleyiniz.

    sadece isteklerini kabul ettikleriniz erişebilecek.

    2-)Güncel saniye saniyesine atılan twitleri nasıl görebilirim?

    tiwit yazdığın yerin sağ koşesinde yıldız şekilini göreceksin oraya basman gerekiyor.

    • bunun yerine en son tweetleri gör yazan yere basmanız gerekiyor ve anasayfaya yönlendirecek.

    en yeni tweetleri görebileceksin.

    3-)Takip ettiğim sayfaların twittleri görünmüyor?

    Şifreni değiştir ilk olarak ve sayfaların profiline gir bildirim iconuna tıklayın tweetler gelecektir.

    bl4lev bl4lev (790)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Kısa ve öz anlatımınız için teşekkürler lucas77 4 yıl önce