Twitter'ın Otomatik Video Oynatması Nasıl Kapatılır?

lion lion (595)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Twitter'ın Otomatik Video Oynatması Nasıl Kapatılır?

    ˙·٠٠•●Çözüm Önerim ●•٠٠·˙

    NOT: Bu özelliği kapatabilmek için ise Twitter'a cep telefonu veya tabletinizden değil, bilgisayarınızdan girmeniz gerekmektedir.
    1) Bilgisayarınızdan Twitter adresine girip kullanıcı adınız ve şifreniz ile hesabınıza giriş yapın.
    2) Sağ üst köşeden Profil resminize tıklayın ve "Ayarlar" seçeneğine seçin.
    Ayarlara tıkladıktan sonra karşınıza şöyle bir sayfa gelecektir.

    3) Açılan Ayarlar sayfasında "Video otomatik oynatılıyor" yazısının başında bulunan tik işaretini kaldırın ve "Değişikliklere Kaydet" butonuna tıklayın. Değişiklikleri kaydettikten sonra Twitter sizden şifrenizi girmenizi isteyecektir. Gelecek olan ufak pencereden Twitter şifrenizi girip tekrardan "Değişiklikleri Kaydet" yapın Artık Twitter videoları otomatik olarak oynatmayacaktır.

    lion lion (595)
    8 yıl önce cevaplandı

      Reklam içerikli gönderi. İçerik kaldırılmıştır.

      jansey jansey (-99)