Twitter'ın yeni arayüzünü eski haline getirmek

Öncelikle Twitter'a üye değilim ama gündemi takip etmek için ara ara oraya üye olmadan bakıyorum. Bugünden itibaren Twitter'ın arayüzü yenilenmiş geldi karşımı, tamam arayüz güzel ama ben eski arayüze alışığım. Önceden Twitter'a üye iken ayarlar sekmesinde 'Yeni arayüzü dene', 'Eski arayüze geç' gibi butonlar vardı, şimdi Twitter'a üye oldum o butonlarda kalkmış. Tarayıcının geçmişini, çerezlerini, önbelleğini falan sildim fakat yine de eski arayüze bir türlü dönemedim. Ne yapmalıyım?

toydudelmi toydudelmi (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bunu sen ayarlayamazsın bunu twitter yetkilileri ayarlaya bilir senin yapabileceğin hiçbir şey yok

    darkcrak darkcrak (5168)