Twitter kişi engelini kaldırma

Twitter'da bir kişinin engelini nasıl kaldırabilirim?

Engellediğim kişiyi engeli kaldırdıktan sonra tekrar nasıl takip edebilirim?

utkubayat utkubayat (885)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aşağıdaki yolu izleyerek Twitter'da engellediğiniz kişinin engelini kaldırabilirsiniz.

    1. Engellenen kişinin profiline giriniz.
    2. Profile girdiğinizde sağ tarafta "Engellendi" yazısını göreceksiniz.
    3. Bu yazının üzerine gelirseniz "Engeli kaldır" yazısını göreceksiniz ve tıkladığınızda kişinin engeli kalkacaktır.
    4. Tekrardan takip etmek isterseniz, aynı yerdeki "Takip et" butonuna basarak kişiyi tekrardan takip etmeye başlayabilirsiniz.
    utkubayat utkubayat (885)