Twitter kişi engelleme?

Twitter'da birini engellemek için hangi aşamaları izlicem?

muti muti (7)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    ​Twitter'da bir hesabı engellemek için aşağıdaki adımları izleyiniz.

    1. İlk olarak engellemek istediğiniz kişinin profiline giriniz.
    2. Girdiğiniz profilde sağ tarafta yer alan çark işaretine basınız ve "Engelle veya Bildir" seçeneğini seçiniz.
    3. Sonrasında açılan ekrandan eğer kişiyi engellemek istiyorsanız "@.... adlı kişiyi engelle" seçeneğini işaretleyiniz ve alt kısımdan neden engellemek istediğiniz hakkındaki bilgilerden size uygun olanını seçiniz.
    4. Ardından "Engelle" butonuna basarak kişiyi engelleyebilirsiniz.
    utkubayat utkubayat (885)