Twitter konumundaki kişiler şunu paylaştı e-postasını nasıl kapatabilirim?

Twitter konum nasıl kapatabilirim?

Twitter konumundaki kişiler şunu paylaştı bildirimini kapatmak istiyorum?

Twitter konum kapatma nerede?

bl4lev bl4lev (790)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kullandığım e-postaya sürekli Twitter üzerinden konumundaki kişiler şunu paylaştı gibi posta gönderiyorlar ve bu e-postayı almak istemiyorum bunu kapatmak istiyorum.

    • ilk olarak twitter giriş yapıyoruz ve ayarlar sekmesine giriş yapıyoruz koşede ''veriler ve izinler'' diyen yere yönlenin

    • ve ''twitter verilerin'' diye seçenek yazacak basıyoruz > işaretine giriyoruz

    • ve hesap geçmişine basıyoruz > işereti ile giriş yapın

    • ve ''bulunduğun yerler'' > işareti ile giriş yapıyoruz ve 3 tane konum görüyorsunuz

    • ve 3 tane konum varmış hemen aşada kaldır diyorsunuz ve kalkıyor

    • ve kaldır basıp onaylıyorsunuz bu kadar artık konum gözükmeyecek ve bildirim gelecek şöyle

    ve sayfa yenileyin artık o konumlardan e-postaya mail gelmeyecek ''bildirimler yerinden e-posta'ya gelen maileri kontrol edebilirsiniz.

    Ek çözüm

    e-postaya hala konum üzerinden mail geliyorsa şu adımları uygulayın .

    • konumundaki kişiler şunu paylaştı e-postasına tıklayın ve sayfanın sonuna inin
    • ve aşada ''bu e-postayı @uzman adlı kişiye gönderdik'' yazacaktır
    • ve kenarda ''Abonelikten çık'' yazan yere tıklayın giriş yapın
    • ve bildirim gelecek benzer e-postalar artık gelmeyecek tarzında

    @uzman yazan yerde sizin isminiz gözükecektir

    ​​​​​​​Başarılı. Benzer e-postalar artık @uzman hesabına gönderilmeyecek

    bl4lev bl4lev (790)