Twitter kullanımı için öneriler.

Arkadaşlar merhaba, Twitter'da tıpkı Facebook'da olduğu gibi bir bölüm açıp istediğim gönderileri o bölüme kaydetmek istiyorum aynısı Twitter'da var mıdır acaba ? Yada buna benzer birşeyler var mı ?

Saygılarımla.

lucas77 lucas77 (199)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tweetin altında Yorum Retweet Beğeni butonlarının yanında en sağda paylaş butonu var. Ona tıkladıktan sonra yer imleri seçeneğini seçin. Kaydettiğiniz gönderileri görmek için soldaki menüde yer imleri'ne tıklyabilirsiniz. Facebookta nasıldı hatırlamıyorum ama twitterda kaydettiklerinizi gruplayamıyorsunuz hepsi tek bi yerde oluyor. Gruplamak isterseniz Chrome'un yer imleri özelliğini kullanabilirsiniz. Yer imlerinde yemek-spor-haber vb. adlı klasörler oluşturup mesela yemek ile ilgili bi tweet gördüğünüzde tweetin detayına tıklayıp arama çubuğundaki yıldız simgesine basarak yemek adlı klasöre ekleyebilirsiniz.

    misty misty (556)
    1 yıl önce cevaplandı

    • Evet, öneriniz mantıklı geldi nasıl akıl edemedim anlamış değilim doğrusu ama keşke Twitter'a, Facebook 'da olan özellikler gelse çok iyi olur aslında. lucas77 1 yıl önce