Twitter'la ile nasıl iletişime geçebilirim?

Hesabıma birisi izinsiz ve yetkim dahilinde giriş yapıp twittler atmış, atan kişi USA konumundan, bu durumu Twitter'a iletmek istiyorum ne yapmalayım ? Nasıl iletişime geçebilirim ?

Saygılarımla.

lucas77 lucas77 (199)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    https://help.twitter.com/tr/forms/account-access/regain-access/hacked-or-compromised

    yukarıdaki adresten iletişime geçebilirsin. Hesabın hack edilmiş ya a bir uygulamaya izin vermişsin senin adına twit atmış olabilir.

    Fakat yukarıdaki form hesabına erişemiyorsan destek alman için. Hesabına erişebiliyorsan uygulamala izinlerini kaldır ve parolanı değiştir. 2F kimlik doğrulamasını aktif et.

    Twitter da bunları yapmanı isteyecek. Bunun dışında "Bunu ben yapmadım" diyebileceğin bir destek ortamı yok.

    murat murat (12492)