Twitter Lite otomatik video oynatma nasıl kapatılır?

Twitter Lite uygulamasında videolar otomatik olarak açılmıyor ama ben daha önce hesabımda kapatmıştım belki de bu yüzden açılmıyor olabilir. Twitter Lite da otomatik video oynatma kapatma seçeneği var mı ben göremedim.

Twitter Lite da videoların otomatik açılması nasıl kapatılır?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Twitter Lite'da otomatik video oynatma nasıl kapatılır?

    Twitter Lite'da videoların otomatik olarak açılmasını kapatma seçeneği yok. Çünkü Twitter Lite uygulamasında videoların otomatik açılması varsayılan olarak kapalı geliyor. Adı üstünde Twitter Lite olduğu için, yani oradaki "Lite" kelimesinin hakkını verebilmesi için uygulamada bazı kısıtlamalar mutlaka olmak zorunda. İşte o kısıtlamalardan biri de otomatik video oynatma özelliği.

    Twitter Lite uygulamasında videolar zaten otomatik açılmıyor. Yani boş yere "twitter lite da otomatik video kapatma" seçeneğini aramanıza gerek yok. Bu özellik uygulamada kendinden kapalıdır.

    omercik omercik (9418)