Twitter mavi tik nasıl alınır?

Twitter hesabımı nasıl onaylatabilirim ? Yani kullanıcı adının yanındaki mavi tıktan bahsediyorum

jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Benim bildiğimi söylüyorum:

    Mesela sen çok fazla tanınıyorsun ve youtube de 1M abonen var ve senin adına fake hesaplar var twitter'da sen de Twitter'de hesap açıyorsun ama herkes hangisi orjinal hesap olduğunu bilmiyor ve sen de twitter yetkililerine bir mail yolluyorsun ve onlar da kontrol ediyorlar ve sana özel bir tik işareti veriyorlar tabi orjinal hesapsan

    Yani senin hesabının orjinal olup olmadığını anlamaları için takipcilerinin sana mavi tik veriyorlar

    darkcrak darkcrak (5168)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Elimden geldiği kadar bir şeyler yazdım umarım anlaşılır olmuştur @jackrudolphgs darkcrak 5 yıl önce