Twitter onay kodu doğrulama için aramıyor

Twitter hesabım kilitlendi ve yeniden giriş yapmaya çalışırken hesaba ait telefon numarasının aranacağını ve kod söyleyeceklerini diyorlar ama beni aramadılar. Defalarca tekrar ettim ama sonuç aynı..Ne yapmam gerekiyor?

jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Merhaba,

    Lütfen sorunuzu detaylı bir sekilde açıklar mısınız? Resimle daha detaylı açıklarsanız soruya daha hızlı cevap verebilirim.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
    5 yıl önce cevaplandı

      Resim atmayı bilmiyorum. Bi öğretir misiniz lütfen ? Başaramadım.

      Ben size olanı yazayım ;

      'Onaylama Kodu Gir.

      ............Numarasını onay kodu ile arıyoruz.

      Bu kodu aşağıya gir.

      (Kod kısmı var burada)

      En altta gönder tuşu var.

      Ama bana arama gelmiyor..

      jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
      5 yıl önce cevaplandı

        Geçici bir sorun olabilir ya da Twitter da yoğunluk olabilir. Böyle bir durumla karşılaştığında aceleci davranma ve bir kaç gün bekle.  Twitter malum çok yoğun kullanılan bir platform ve bazen onay kodu geç gelebiliyor ya da gelmeyebiliyor. Bu durumda yapabileceğin çok bir işlem yok. Daha sonra tekrar denemelisin.

        hakan hakan (15394)
        5 yıl önce cevaplandı

        • Diyelim ki Twitter aramadı beni kodu vermedi. Kodu telefonla değilde e mail ile almanın yolu nedir ? jackrudolphgs 5 yıl önce
        • Bu yaptıkları işlemde senin telefon numaranı da onaylamış oluyorlar @jackrudolphgs yani olay sadece dogrulama kodunun ulaştırılması değil. hakan 5 yıl önce