Twitter otomatik video oynatma nasıl kapatılır?

Twitter uygulamasında video otomatik oynatma nasıl kapatılır? Mobil veri kullanıyorum internetimi yememesi için Twitter otomatik video oynatmayı kapatmak istiyorum, nasıl yaparım?

Twitter otomatik video oynatma nasıl kapatılır bilen var mı?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Twitter otomatik video oynatma nasıl kapatılır?

    Twitter uygulamasında varsayılan olarak video otomatik oynatma açık bir şekilde geliyor. Yani Twitter'da gördüğünüz bir video siz üzerine tıklamadan otomatik olarak oynamaya başlıyor. Eğer bu durumdan hoşnut değilseniz otomatik video oynatmayı kapatabilirsiniz.

    Twitter otomatik video oynatma kapatma:

    1. Twitter uygulamasını açın.
    2. Sol üst köşeden menüyü açın, sonra "Ayarlar ve gizlilik" seçeneğine tıklayın.

    3. Ayarlar ve gizlilik bölümüne gelince buradan "Veri kullanımı"na tıklayın.

    4. Veri kullanımı bölümüne geldikten sonra "Video otomatik oynatma" seçeneğine tıklayıp "Asla"yı seçin.

    5. Video otomatik oynatma seçeneğini Asla olarak ayarladıktan sonra artık Twitter'da videolar otomatik olarak oynatılmayacaktır.

    Twitter otomatik video oynatmayı kapatma için başvurabileceğiniz en iyi çözüm budur.

    omercik omercik (9418)