Twitter robot musun testi neden çıkıyor?

Twitter'da her sabah yaşadığım robot musun testinin sebebi nedir ?

Düzelmesi için ne yapmam gerekiyor ?

jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Başka bir twitter hesabi ac ve o hesapla sorun yasiyormusun bunu kontrol et. Parolani degistirmene ragmen robot musun kontrolu surekli cikiyorsa telefon ya da bilgisayarindaki bir uygulama twitter a erisip islem yapiyor olabilir.  Twitter uygulamalar bolumunde izin verilen uygulama varsa kaldirmayi unutma.

    alattin alattin (16999)
    4 yıl önce cevaplandı

      Bence Twitter bu tarz yaptırım uyguladığı hesaplara kalıcı olarak yapıyor. Yerinde olsam yeni bir hesap açıp oradan devam ederdim. Hatırlarsan seninle Twitter'la da iletişime geçmiştik.

      omercik omercik (9418)
      4 yıl önce cevaplandı

      • Kalıcı derken. Bundan nasıl kurtulabiliriz peki hiç yolu yok mu başka hesap açmadan jackrudolphgs 4 yıl önce
      • @jackrudolphgs profilime bakanları görme gibi uygulamalara izin verdiyseniz normal böyle hata vermesi bl4lev 4 yıl önce
      • Yoo hiç bir uygulama kurmadim jackrudolphgs 4 yıl önce