Twitter Search Suggestion Ban Nedir?

Yeni açtığım hesap Search Suggestion isimli bir yasak yemiş. Bu yasak nedir, neyden kaynaklıdır?

darking darking (18)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Pek Twitter ile alakam olmasa da senin için araştırdım. Twitter Search Suggestion Ban şuymuş: Seni takip etmeyen birileri arama yaptığında arama sonuçlarında hesabın görünmeyecekmiş. Sadece seni bahetmelerde gördüklerinde veya doğrudan proflini ziyaret ettiklerinde takip edebileceklermiş.

    Yeni hesap açmış olsanda Cookiler vasısasıyla Twitter daha önceki hesaplarından haberdar olabiliyor. Bu durumda daha önceki hesaplarında yasaklanan bir eylemi gerçekleştirdiysen bu yeni açtığın hesabı da etkiliyor olabilir.

    alattin alattin (16999)