Twitter Şifreniz zaten sıfırlanmış durumda hatasının çözümü nedir?

Twitter'da şifremi unuttum. Şifre hatırlatmaya gidiyorum. Email adresime link geliyor. Şifre sıfırlama linkine tıkladığımda karşıma  Şifreniz zaten sıfırlanmış durumda hatası geliyor. Twitter'da alınan Şifreniz zaten sıfırlanmış durumda hatasının çözümü nedir? Fikri bilgisi olan var mı bu konuda?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sanırım yazılımla alakalı bir bug söz konusu. @TwitterSupport adresinden destek alabilirsin. Farklı bir hesaptan bu hesap ile iletişime geç. Nette araştırdığım kadarıyla sorunu ancak Twitter ile iletişme geçerek çözebiliyorsun. Bunun dışında bir çözüm yolu görünmüyor.

    murat murat (12492)