Twitter SSL hatası

Windows XP'de Twitter'a girmek istediğimde

Gerçek twitter.com sitesine bağlanılamıyor

twitter.com ile aranızdaki güvenli bağlantıya şu anda müdahale eden bir şey var.

Bu sayfayı birkaç dakika sonra veya yeni bir ağa geçiş yapıp yeniden yüklemeyi deneyin. Kısa süre önce yeni bir Kablosuz ağa bağlandıysanız, yeniden yüklemeden önce oturum açmayı tamamlayın.

twitter.com sitesini şimdi ziyaret edecek olursanız gizli bilgileri bir saldırganla paylaşabilirsiniz. Chrome, gizliliğinizi korumak için gerçek twitter.com sitesiyle güvenli bir bağlantı oluşturana kadar sayfayı yüklemez.

şeklinde hata veriyor Twitter SSL hatasının sebebi nedir?

hakan hakan (15424)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows XP kullanıyor ve Twitter'a giremiyorsanız, SSL hatası alıyorsanız çözüm için Windows XP Service Pack 3 'ü mutlaka yüklemelisiniz.

    Twitter'ın yeni SSL sertifikaları Windows XP SP1 ve Windows XP SP 2 tarafından desteklenmemektedir. Bu sebepten eğer  Windows XP SP1 ve Windows XP SP 2 kullanıyorsanız, mutlaka Windows XP Service Pack 3 yüklemelisiniz.

     Windows XP Service Pack 3 buradan indirebilirsiniz.

    Windows XP Twitter SSL Hatasının çözümü için SP 3 yüklemeli daha sonra bilgisayarınızı yeniden başlatmalısınız.

    hakan hakan (15424)