Twitter takip etme sorunu

Son  3 4 gündür kimseyi takip edemiyorum . 2 3 kişi takip edince sınırlama geliyor . Neden oluyor bu ?

En son surumu kullanıyorum.

Herhangi bir ekstra program kullanmıyorum.

jackrudolphgs jackrudolphgs (59)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Twitter'de güvenlik amacıyla Limitleme gelmiş ve bunu kaldırmak mümkün değil fakat bunu sadece Twitter yetkilileri kaldıra bilir.

    Twitter limitleri:

    Not: Bu makaleyi Twitter'in resmi makalesinden yazmış bulunmaktayım dilersen altdaki linkden O makaleye gide bilirsin!

    https://help.twitter.com/tr/rules-and-policies/twitter-limits

    • Direkt Mesajlar: Günde 1000 mesaj gönderme limitiniz var.
    • Hesap e-postasındaki değişiklikleri: Saatte 4 kez yani Saat başına 4 kere değiştire bilirsiniz.
    • Takip etme (günlük): Teknik takip etme limiti günlük 400 hesaptır. Bu hesap limitinin yalnızca teknik bir uygulama olduğunu ve agresif takip davranışlarını önleyen ek kurallar bulunduğunu lütfen unutmayın.
    •  Takip etme (hesap sayısına göre): Bir hesabın takip ettiği kullanıcı sayısı 5000 limitine ulaştığında, yeni takip etme istekleri hesaba özel orana göre sınırlanır.
    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Günde 400 kişi takip edebilirsin diyor ama ben günlerdir 10 kişi bile takip edemedim. Yani nereye başvurmam lazım. Cidden çok moralim bozuk. jackrudolphgs 4 yıl önce