Twitter telefon doğrulaması sorunu

Merhaba Arkadaşlar sabah mail adresini yanlış yazdığım bir twitter hesabı açtım telefonumda.App olarak her girdiğimde internet sayfası açılıp ''telefonunu doğrula'' seçeneği geliyordu.Ben de doğruladım(bu bir numaradan 2. twitter hesabım) ancak hesaba giriş yapmama rağmen bir türlü kullanamadım.Mobilde sürekli olarak ''telefonunu doğrula'' bölümü açılıyor sonra kapanıyor..Sürekli olarak profilimde ''twitler şu anda yüklenemiyor'' uyarısı,ekrana dokunduğunda yine bu ''telefonunu doğrula'' uyarısı gelip gidiyor.Profilde isim değiştiremiyorum resim koyamıyorum twit atamıyorum
Pc üzerinden şansımı denedim ''çok kez yönlendirildiği'' sebebiyle açılamıyor ne chrome ne explorer ne firefox.
Twitter ile mailleştim adamlar doğrulama açısından twitter hesabınızdan bizi etiketleyerek verilen sayıyı yazın dedi ancak malum ben değil birşey etiketlemek tek kelime yazamıyorum.Adamlar da bunun için yardım etmiyorlar.
Bu saçma sorunun çözümünü bilen arkadaşlar var mı? hesaba erişip kapatsam yeterli benim için

xxxmmkxxx xxxmmkxxx (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    sorunuza bu siteden bir cevap verlir er veya geç yanlız uzmanımnette başka bir formun urlsi paylaşılmıyor urlyi kaldırın

    candan candan (4301)