Twitter TT listesine nereden bakabilirim?

Twitter TT listesine, yani Twitter Türkiye Trend listesine nasıl bakarım? (Ayrıntılı şekilde)

Mesela bugün 18 Mart, #18Mart etiketi ile paylaşımlar olacaktır. Ben bu #18Mart etiketinin ayrıntılarına nasıl bakarım? Yani dakika da kaç Tweet atılıyor gibi gibi... Ve dahası...

Sadece '#' bu olarak değil, yazı olarak da bazı kelimeler Twitter TT listesine girer ya, bunları da diyorum... (Örnek: Çanakkale)

Google'a 'Twitter Trend Topic Turkey ' yazınca bir sürü site çıkıyor da, çoğu güncel değil ve karışık...

fesin fesin (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    şu site işinize yarayabilir : https://trends24.in/turkey/

    Twitter'a mobil uygulamadan giriyorsanız Keşfet sekmesi ile gündeme ulaşabilirsiniz.

    Eğer masaüstü veya dizüstü bilgisayar kullanıyorsanız twitter.com adresinde girişinizi yaptıktan sonra sayfanın sol tarafında kişisel bilgilerinizin hemen altında 'Türkiye Gündemi' yazan kutucukta gündemi görmeniz mümkün.

    Twitter dünya gündemini seçmek için kendi hesabınıza giriş yaptıktan sonra soldaki ''Türkiye Gündemi' kutucuğunun yanında bulunan 'Değiştir' seçeneğini tıklayın. Ve dünya gündemini seçin. Tekrar eski kişisel gündeminize dönmek isterseniz aynı seçeneklerin bulunduğu yerde 'Kişiselleştirilmiş gündem al' seçeneğini tıklamanız yeterli olacaktır.

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)