Twitter verileri açma nasıl yapılır? Index.html dosyası yok

Merhabalar, Twitter arşivimi indirdim. Açılması için "index.htlm" adlı bir dosya olması lazımmış ama bende o yok. Bunu nasıl çözebilirim acaba?

orhandardagan orhandardagan (30)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Index.html diye bir dosyaya ihtiyaç yok. Twitter veri indirme özelliğini kullanarak hesap verilerini indirdiğimiz zaman inen dosyalar js formatında iniyor. Bu dosyaları bilgisayarda Notepad++ programını kullanarak açabilirsin.

    Öncelikle buradan Notepad++ programını yükle: https://notepad-plus-plus.org/downloads/

    Yüklendikten sonra arşivdeki açmak istediğin dosyaya sağ tıklayıp "Edit with Notepad++" diyerek dosyayı açabilirsin.

    omercik omercik (9418)
    4 yıl önce cevaplandı

      Teşekkürler, deneyeceğim.

      orhandardagan orhandardagan (30)