Twitter yaş kısıtlaması nedeniyle hesabın kilitlendi

94 doğumluyum, hesabı 2012de açtım. Yanlışlıkla doğum tarihimi değiştirdim ve 13 yaşından küçük olduğum gerekçesi ile hesabım kilitlendi. Geri bildirim yaptım ve kimlik fotoğrafımı gönderdim. Ancak 2 haftadır herhangi bir dönüş almadım. Yeniden bildirim yaptığımda ise bu konuda bir inceleme bulunmaktadır diyor. Ne zaman sonuçlanır? Yapmam gereken farklı bir şey var mı? Yıllardır kullandığım bir hesaptı

abcdefgg abcdefgg (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Twitter yakın bir zamanda karar aralarak 13 yaşından küçük olan herkesi engelleme kararı almıştı. Bu kararı büyük ihtimalle bu yaşın altındaki çocuklarda sosyal medya kullanımını engellemek için yapıldı.

    Siz de bu durumdan etkilenmişsiniz gibi görünüyor.

    Biraz araştırdım ama twitter sanırım bu konuda biraz katı kurallar koymuş olacak ki, 30 günden daha önce kapalı olup bildirim yollamamış kullanıcıları dikkate almıyorlar. Hesabınızı kurtarmak için bu adresteki linke tıklayın ve yönergeleri izleyin.

    • Hesabınızı kurtarmak için mail atın veya ticket oluşturun.
    • Twitter destek hesabına twitter üzerinden tweet atın. (Farklı bir twitter kullanıcı kullanarak)

    Yani elinizdeki tüm imkanları bir şekilde kullanmaya çalışın. Malesef bu tarz durumlarda beklemekten başka yapacağınız pek bir durum olmuyor. Umarım hesabınızı tekrar geri açtırabilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Aynı şey benim de başıma geldi kaç defa o linkte istenilenleri yaptım ama hiçbir geri dönüş olmadı yardım edin lütfen radmelaniz 5 yıl önce
    • Malesef twitter çok büyük bir yapı ve hesabınız takipçi sayısı bakımından büyük değilse, ilgi oranları azalabiliyor @radmelaniz Buna bizim birşey yapmamız mümkün değil gibi. ismailsarp 5 yıl önce