Twitter yeni sürüm sorunu

Arkadaşlar Twitter arayüzü yeni sürüme geçmişti, ben de buna alışamadım, Chrome Store'den bir uzantı/eklenti buldum, adı: 'GoodTwitter'

Bu uzantı Twitter'ı eski sürümüne döndüren uzantı. Fakat son 2 gündür bu uzantı da bozuldu. Uzantı aktif fakat Twitter'a girince yeni sürüm açılıyor ve şu yazı çıkıyor: ''Bu tarayıcı artık desteklenmiyor.'' Sürekli sayfayı yenileyince ise eski sürüme geçiyor fakat sonra bir şeye tıklayınca yine yeni sürüme geçiyor... Uzantıyı devre dışı bırakınca yine aynı yazı çıkıyor... Google Chrome güncel bu arada.

Ben bu sorunu nasıl çözeceğim? Yeni sürümü beğenmedim, başka sizin bildiğiniz Chrome uzantıları/eklentileri var mı?

bokobok761 bokobok761 (3)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Maalesef artık yeni haline alışmanız gerekiyor.

    "This is the legacy version of twitter.com. We will be shutting it down on 1st June, 2020. Please switch to a supported browser, or disable the extension which masks your browser. You can see a list of supported browsers in our Help Center."

    Burda özetle diyor ki; eski(Legacy) sürüm 1 hazirandan sonra shut down olacak.  yani artık eklentilerle filan da geri getiremeyeceksiniz. yüklediğiniz bütün eklentileri silin lütfen.

    GoodTwitter eklentisinin sahibinin açıklaması

    https://twitter.com/ZusorOW/status/1258885451055800320

    Özet,

    "Eski sürümün sonunu getirmeleri GoodTwitter'ın da sonunu getiriyor, zaten bizim gibi uzantılardan da bahsetmişler. ama 1 hazirana kadar devam "-9 mayıs

    misty misty (556)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Eyvallah.... Hiç güzel değil bu yeni arayüz ya, hatada var tek tük... Ama yapacak bir şey yok... bokobok761 3 yıl önce