Twitter yer işaretleri özelliği nedir?

Twitter yer işaretleri nedir?

Twitter yer işaretleri özelliği nasıl kullanılır?

omercik omercik (9418)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Twitter yer işaretleri nedir?

    Twitter, son güncellemesiyle beraber Yer işaretleri özelliği getirdi. Yer işaretlerini, Instagram'ın gönderi kaydetme özelliği gibi düşünün. Beğendiğiniz bir tweet'i yer işaretlerine ekliyorsunuz, ve daha sonra ona ulaşmak istediğinizde 2 saat paylaşan hesaba girip arama yerine yer işaretleri bölümünden kolayca bulabiliyorsunuz.

    Twitter yer işaretleri nasıl kullanılır?

    1. Twitter uygulamasına girin.
    2. Yer işaretlerine eklemek istediğiniz tweet'i bulun, re-tweet ve beğenme simgelerinin hemen sağ tarafında bulunan butona tıklayın.
    3. Gelen menüden "yer işaretlerine ekle" butonuna tıklayın. Seçtiğiniz tweet, yer işaretli bölümüne eklenmiştir.
    4. Eklediğiniz tweet'leri görmek için sol üstteki menü simgesine dokunun ve Yer işaretleri seçeneğine dokunun. Yer işaretlerine eklediğiniz tweet'ler burada yer alır.
    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      bu özellik sadece mobil arayüzdemi mevcut?

      efe efe (65)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Hayır sadece Twitter uygulamasında değil. Twitter web arayüzünde de kullanılabiliyor. Ancak daha yeni olduğu için bütün hesaplara aynı anda gelmeyebilir, eğer size gelmemişse biraz bekleyin. omercik 6 yıl önce