Twitterda tweet atamıyorum ve tweetleri retweetleyemiyorum.Bu sorunu nasıl düzelte bilirim ?

Twitter hesabım askıda ve ya kilitli değil ve limiti aşdığımı da düşünmüyorum ama 4 gündür tweet atamıyorum, teweetleri retweetleyemiyorum ve herhangi bir hesabı takibe alamıyorum.Her denemede "Tweet gönderme başarısız" ve ya "Retweetlenememe durumu" diye yazı çıkıyor.Bu sorunun sebebini ve nasıl çözeceğimi öğrenebilirmiyim?

misafir605 misafir605 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bilgisayarda mı var bu sorun yoksa telefonda mı?

    denizyildirim denizyildirim (11)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Hem bilgisayarda hem de telefonda.her ikisinden de işlem yapamıyorum misafir605 7 yıl önce
    • Telefonun mobil verisi üzerinden denediniz mi acaba? denizyildirim 7 yıl önce
    • Evet denedim.Hesabın askıda ve ya kilitli olmamasına rağmen hiçbir şekilde hiçbir yerden işlem yapamıyorum.Hatta birilerini takibe bile alamıyorum misafir605 7 yıl önce
    • Sorununuz hesabınızla ile ilgili olabilir başka bir hesaptan deneyebilir misiniz? denizyildirim 7 yıl önce
    • Denedim.Başka hesapla işlem yaparken herhangi bir sorunla karşılaşmıyorum.Sadece bu hesapla ilgili sorunun sebebini öğrenmek istiyorum ve benim için önemli bir hesap olduğu için sorunu düzeltmenin yolunu öğrenmek istiyorum misafir605 7 yıl önce

    Merhaba Twitter'da Tweet Atma Sorunun Çözümü Öncelikle Çok Sayıda Şikayet Veya Telif Hakkı Olan Bir İçerik Paylaşmış Olmandır.

    Yapman Gereken Twittter'a Girmen Daha Sonra Uygulamalar Kısmın'dan Twitter'a İçermeyen Uygulamaları Kaldır Daha Sonra Paylaşımlarını Kontrol Et Ve 1 Gün Bekle Sorun Ortadan Kalkıcaktır.

    bycingelss bycingelss (-49)