twitterımda virüs var

Twitterım da virüs var herhangi kötü haberleri retweetliyor ayrica tanimadigim bazı insanları takip ediyor (örn; siyaset vs. İş adamları) gibi Acil yardım bekliyorum lütfen

Teşekkürler..😊

mevokaya mevokaya (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Twitter virüslerinden kurtulmak için

    Ezgi Mola Twitter virüsü nasıl temizlenir?

    Twitter virüsü nasıl temizlenir?

    Bu iki link olası tüm virüsleri, Twitter virüslerinin nasıl temizlenmesi gerektiğini anlatıyor. İlk link sanırım işinizi görecektir. Ama Twitter virüsü hala duruyorsa, ikinci linki de kontrol edin derim.

    hakan hakan (15409)