UAC Güvenlik İstemi Sırasında Masaüstünün Kararmasını Engellemek

UAC güvenlik istemi sırasında masaüstünün kararmasını nasıl engelleyebilirim

Anonim Anonim (156)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    1. Windows + R tuşlarına basın çalıştır penceresi açılacaktır
    2. gpedit.msc yazın enter tuşuna basın
    3. Yerel Grup İlkesi Düzenleyicisi penceresinde Bilgisayar Yapılandırması/Windows Ayarları/Güvenlik Ayarları/Güvenlik seçenekleri yoluna gidin
    4. Kullanıcı Hesabı Denetimi: Yükseltme isterken güvenli masaüstüne geç ilkesine çift tıklayın Devre dışı seçeneğine tıklayın Tamam butonuna basın
    5. Kullanıcı Hesabı Denetimi: Yönetici Onay Modu'ndaki yöneticiler için yükseltme isteminin davranışı ilkesine çift tıklayın menüye tıklayın Windows dışı ikili dosyalar için izin isteminde bulun seçeneğini seçin Tamam butonuna tıklayın
    6. Kullanıcı Hesabı Denetimi: UIAccess uygulamalarının güvenli masaüstü kullanmadan yükseltme istemelerine izin ver ilkesine çift tıklayın Devre dışı seçeneğine tıklayın Tamam butonuna basın
    7. Kullanıcı Hesabı Denetimi: Standart kullanıcılar için yükseltme isteminin davranışı ilkesine çift tıklayın menüye tıklayın Kimlik bilgileri isteminde bulun seçeneğini seçin Tamam butonuna tıklayın
    Anonim Anonim (156)