Ubuntu'ya Conky kurma

Merhaba;

Ubuntu'ya Conky kurmak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

Ubuntu sürümüm:

Ubuntu 16.04.3 LTS

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ubuntuya Conky kurmak için;

    1. Terminal penceresini aç ([Ctrl]+[Alt]+[t] tuşlarına basarak açabilirsin)
    2. sudo apt-get install conky-all komutunu gir.
    3. sudo için parolanı gir.
    4. Kurulum için onay istediğinde y harfine bas.
    5. Conky uygulamasını çalıştırmak için conky komutunu kullan.
    hakan hakan (15424)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @hakan her işlemleri yaptım ancak conky programını bulamadım? toprak34 6 yıl önce
    • @toprak34 Conky Manager programı sana arayüz sağlar. Yoksa komutlarla işlem yapman lazım. Windows mu sandın sen linux'u :) hakan 6 yıl önce
    • @hakan :) Bi deneyeyim dedim Linux'u da :) Conky Manager'a bakayım bir de :) toprak34 6 yıl önce
    • @hakan conky manager'ı nereden indirebilirim? bulamadım da :) toprak34 6 yıl önce