Ücretsiz Android ve IOS için silinen mesajları, resimleri, geri getirme programını nereden indirebilirim?

Ücretsiz EaseUS MobiSaver programını nasıl ve nereden indirebilirim?

60$ değerindeki Android telefon ve tabletlerde silinen resim, video, sms ve diğer belgeleri kurtarma programını nereden indirebilirim?

alattin alattin (16999)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Uzmanim.net üyelerine özel EaseUS MobiSaver (Android ve IOS için veri kurtarma programı):

    EaseUS bugüne özel 60$ değerindeki programı ücretsiz olarak indirmenize olanak sağlıyor. EaseUS MobiSaver, Android telefon ve tabletlerde, IOS yani Apple telefon ve tabletlerde silinen, kaybolan SMS, resim, video gibi dosyaları geri getirmeyi sağlayan bir program. Daha fazla bilgi içinEaseUS MobiSaver for Android  / EaseUS MobiSaver for IOS nedir, nasıl kullanılır?

     EaseUS MobiSaver Ücretsiz Nasıl İndirilir?

    1. Buraya EaseUS MobiSaver indir linkine tıklayın.
    2. Açılan sayfanın en alt bölümüne gidin.
    3. Participate and Get Your Freebie Here yazan bölümde ya 60 saniye bekleyin ya da Facebook beğeni, paylaşım, Twitter takip gibi seçeneklerden birine tıklayın.
    4. Daha sonra EaseUS MobiSaver For Android 5.0 veya EaseUS MobiSaver 7.5 sürümlerinden birinin altındaki NOW FREE linkini tıklayın.
    5. Yeni bir pencerede lisans kodu açılacaktır. Bunu kopyalayın ve programı kurun. Lisansı bugün aktif etmelisiniz. Bunu unutmayın. Güne özel bir kampanyadır.

    alattin alattin (16999)